Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójt uparł się zlikwidować trzy podstawowki

Utworzony przez Gość, 22 maja 2009 r. o 08:11
goiść napisał:
Michaluk na spotkaniu w Tuliłowie kłamał jak zwykle , nie umiał odpowiedzieć ile środków z zewnątrz ściągnoł do gminy gadał jakby to już rada podieła uchwałe o likwidacji szkół, nie wiedział ile pieniędzy i dlaczego tak mało ma szkoła w Tuliłowie, nic nie wie o zaległościach świrydziuka dla szkoły za ogrzewanie i wykładzinę generalnie MATOŁ.
Taka jest niestety prawda, ten człowiek w ogóle żyje w swoim świecie, w którym oświata i edukacja są tylko przeszkodą. Przeszkodą w jeszcze większym dojeniu pieniędzy z gminy. Za pomocą już nie jednej ale dwóch rodzinnych firm. Jestem przekonany że gdy zamknie już te trzy szkoły to za rok zamknie pozostałe. Nie będzie zważał na rok wyborczy. On jest przekonany że "te ch*je znowu go wybiorą". I to jest największy dramat naszej gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy sesja już się skończyła? Było pospolite ruszenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czemu nikt tu nie napisał, że minister wyraził zgodę na likwidację tych szkół, tylko dowiaduję się tego z radia? Czy naprawdę są tu tylko ludzie z "opozycji" i podają informacje, które tylko im mogą się przysłużyć? Więcej obiektywizmu proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy sesja już się skończyła? Było pospolite ruszenie?
Oj działo sie dzisiaj na sesji działo. Brawo wszystkim, którzy poświęcili swój czas i siły, aby przybyć na sesję rady gminy. To dzięki takim ludziom jak wy pozostali mieszkańcy mają szansę na lepsze życie i prawdziwy rozwój gminy. Wasza determinacja i siła pomoże wreszcie wyzwolić naszą gminę. BRAWO!, BRAWO!, BRAWO! Dzisiaj o 17.10 na TVN 24 będzie o wydarzeniach w gminie. Zapraszam do telewizorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oj działo sie dzisiaj na sesji działo. Brawo wszystkim, którzy poświęcili swój czas i siły, aby przybyć na sesję rady gminy. To dzięki takim ludziom jak wy pozostali mieszkańcy mają szansę na lepsze życie i prawdziwy rozwój gminy. Wasza determinacja i siła pomoże wreszcie wyzwolić naszą gminę. BRAWO!, BRAWO!, BRAWO! Dzisiaj o 17.10 na TVN 24 będzie o wydarzeniach w gminie. Zapraszam do telewizorów.
Napiszcie, co działo się na sesji, jaki wynik głosowania???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Napiszcie, co działo się na sesji, jaki wynik głosowania???
Nie znam dokładnej liczby głosów, ale zgodnie z oczekiwaniami radni zrobili to co im wójt kazał i przegłosowali zamknięcie szkół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Napiszcie, co działo się na sesji, jaki wynik głosowania???
DZIAŁO SIĘ DUŻO GŁOSOWANIE; SZKOŁA W HALASACH - 6 RADNYCH ZA , 6 RADNYCH PRZECIW , 2 RADNYCH WSTRZYMAŁO SIĘ --RADNY Z ROGOŻNICY I KRZEWICY SZKOŁA W MANIACH 7 RADNYCH ZA , 7 PRZECIW SZKOŁA W TULIŁOWIE - ZA LIKWIDACJĄ ŻADEN , PRZECIW 6 RADNYCH , 8 SIĘ WSTRZYMAŁO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie znam dokładnej liczby głosów, ale zgodnie z oczekiwaniami radni zrobili to co im wójt kazał i przegłosowali zamknięcie szkół.
NIESTETY NIE PRZEGŁOSOWALI SZKOŁY ZOSTAJĄ TE WYNIKI GŁOSOWAŃ SĄ RÓWNE A WIĘC SĄ NA KORZYŚĆ SZKÓŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale... "obciach"... byłam na sesji i zastanawiam się teraz DLACZEGO??? i po co? teraz już wiem... SULIMA, PANASIUK I MUSZYŃSKI (2 pierwszych na stołki, a ostatni posada dla żony) Rodzice owszem byli, ale większość to nauczyciele i ich rodziny (była nawet matka dyrektorki z Halas zam. w Międzyrzecu i oczywiście jej mąż, który "wykrzyczał" słowa, które do tej chwili słyszę.... (zapewne wie jakie....!!!!) Ogólna kompromitacja! Program w TVN 24 to potwierdził... (doszłam do wniosku, że o STOŁECZKI walczy się beznadziejnymi "tekstami". PANOWIE, nie róbcie z nas RODZICÓW "niedorozwiniętych"... !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale... "obciach"... byłam na sesji i zastanawiam się teraz DLACZEGO??? i po co? teraz już wiem... SULIMA, PANASIUK I MUSZYŃSKI (2 pierwszych na stołki, a ostatni posada dla żony) Rodzice owszem byli, ale większość to nauczyciele i ich rodziny (była nawet matka dyrektorki z Halas zam. w Międzyrzecu i oczywiście jej mąż, który "wykrzyczał" słowa, które do tej chwili słyszę.... (zapewne wie jakie....!!!!) Ogólna kompromitacja! Program w TVN 24 to potwierdził... (doszłam do wniosku, że o STOŁECZKI walczy się beznadziejnymi "tekstami". PANOWIE, nie róbcie z nas RODZICÓW "niedorozwiniętych"... !
To po co szłaś jak Ci szkoła niepotrzebna!!!!! Brawo!!! Brawo!!! Tylko w jedności siła. Chociaż raz nie po myśli wójta.!!!!!!!!!Sulima jak zostanie Wójtem, to na pewno zrobi czystkę w gminie z lizusów. Tak dłużej już nie może być. Same dupki liżą tyłek Wójtowi za marną złotówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale... "obciach"... byłam na sesji i zastanawiam się teraz DLACZEGO??? i po co? teraz już wiem... SULIMA, PANASIUK I MUSZYŃSKI (2 pierwszych na stołki, a ostatni posada dla żony) Rodzice owszem byli, ale większość to nauczyciele i ich rodziny (była nawet matka dyrektorki z Halas zam. w Międzyrzecu i oczywiście jej mąż, który "wykrzyczał" słowa, które do tej chwili słyszę.... (zapewne wie jakie....!!!!) Ogólna kompromitacja! Program w TVN 24 to potwierdził... (doszłam do wniosku, że o STOŁECZKI walczy się beznadziejnymi "tekstami". PANOWIE, nie róbcie z nas RODZICÓW "niedorozwiniętych"... !
A ty dyrektorka gok-u zajmij się kulturą, a nie oponowaniem wobec rodziców! Każdy miał prawo przyjść. Pani Dyrektor SP w Halasach - brawo! Jest Pani super człowiekiem i świetnym dyrektorem! Proszę Panią o podanie danych do publicznej wiadomości ile to kosztów na rzecz szkoły napędza osp i gbp. Proszę postarać się i upublicznić jakie składniki wziął wójt pod uwagę wyliczając koszt jednego ucznia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A ty dyrektorka gok-u zajmij się kulturą, a nie oponowaniem wobec rodziców! Każdy miał prawo przyjść. Pani Dyrektor SP w Halasach - brawo! Jest Pani super człowiekiem i świetnym dyrektorem! Proszę Panią o podanie danych do publicznej wiadomości ile to kosztów na rzecz szkoły napędza osp i gbp. Proszę postarać się i upublicznić jakie składniki wziął wójt pod uwagę wyliczając koszt jednego ucznia!
Dyrektorka gok-u i kultura chyba nie ta figura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wy radni rady gminy to nie macie sumienia i odrobiny honoru! Jak głosował w sprawie szkół przewodniczący pietruk? Halasy, powinniście pierwszego przed wójtem zlać przewodniczącego, bo on ustala porządek sesji i nikt mu nie kazał wstawiać likwidacji szkół do porządku obrad. Cała wina ciąży na przewodniczącym, a wójt jest tylko skutecznym inspiratorem i intrygantem. Nawet jako mieszkaniec i radny z Halas przewodniczący nie odważył się stanąć przed kamerami. Dlaczego? Wystarczyło podać te wasze niby argumenty, ale przecież ich nie macie, to z czym do ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzież to się pochowali peeselowscy radni powiatowi? Nie bronili swoimi piersiami kolegi wójta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek Sulima, jesteś łebski facet. Rusz sprawę referendum o odwołanie wójta i rady gminy. Bo pozostałe 18 miesięcy tej kadencji może być czasem nieodwracalnie zmarnowanym! Środowiska szkół w Maniach, Halasach i Tuliłowie Ci pomogą. Pod wnioskiem potrzeba tylko około 800 podpisów. Zaczynajcie już dziś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
REFERENDUM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co szłam? Z ciekawości... kobiety takie są... (i to jest ich wada... CIEKAWOŚĆ!) Niestety, głupota "rodziców w tym i moja..." nie zna granic...!!!!! Dlaczego, ""DYREKTORKI"" (podwójny "") miały tak mało do powiedzenia???.... tylko te "beznadziejne slogany..., a za to ich MĘŻOWIE tak się "produkowali"... ????? (najwyraźniej, ktoś się pomylił z powołaniem!!! "PRODUKCJA" mężusiów, ta głośna i ta cicha - do redaktorów (obserwowałam) była beznadziejna... """""""A tak, na marginesie nigdy nie lizałam..... NIKOMU TYŁKA..................!!!!! A SULIMA TO MOŻE TERAZ.... !!!! (popisał się w TVN łącznie z PANASIUKEM - inteligencji PA|NOWIE )))) nie wspomnę o rozumie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO.... DYREKTOR..... SP HALASY, - a raczej brawo dla mężusia:) głos ma donośny, jednak teksty beznadziejne....!!! i nie jestem DYREKTORKĄ... GOK MH (Rodzice... też, czasem myślą ) Muszyński....! nie doceniasz LUDZI z "Wiochy" jak, to kiedyś określiła Twoja żona (""DYREKTOR SP Z HALAS)... no czego wymagać od Pani z MIASTA....????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest gdy w szkołach gminnych pracuje więcej nauczycieli z miasta niż ze wsi - wydaje się im, że są mądrzejsi. Żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzież to się pochowali peeselowscy radni powiatowi? Nie bronili swoimi piersiami kolegi wójta!
No jeden z PSL byl na radzie ale nie zabral glosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 14

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...